B-LOK brzda (fixácia) k rebríkom

Akcia -7%

B-LOK brzda (fixácia/stabilizácia) k rebríkom. Fixačný a stabilizačný mechanizmus pre domáce rebríky.

Obj. číslo:
pn-242

16,00 € 14,80 € s DPH 13,33 € 12,34 € bez DPH

+ -

B-LOK brzda (fixácia) k rebríkom

B-LOK bezpečne a stabilne na rebríku

Fixačný a stabilizačný mechanizmus pre domáce rebríky


Už nepotrebujete druhú osobu, aby vás istila, keď potrebujete vyliezť na rebrík v domácnosti. Jednoducho namontujete fixačné nožičky s prísavkami.

Tento unikátny patentovaný systém zaistí vašu bezpečnosť a stabilitu na rebríku na všetkých hladkých plochách ako je mramor, dlaždice či plávajúce podlahy. Funguje na jednoduchom princípe, keď pri výstupe na rebrík pôsobením vlastnej váhy tela dokonale pritlačíte prídavky k zemi a tým, po dobu státia na rebríku, nemôže dôjsť k pošmyknutiu nohy (alebo nôh) rebríka. Nevzniknú žiadne škrabance na podlahe. Ak potrebujete rebrík premiestniť, urobíte to jednoduchým pohybom, keď uvoľníte prísavky od povrchu zeme.

Fixačný systém B-LOK zaistí 10x vyššiu bezpečnosť ako rebrík s bežnými koncovkami.


Bezpečnosť + Stabilita znamená menšie riziko úrazu. Je určený pre prierez nožičiek rebríka minimálne 30x20 mm a maximálne 50x25 mm.
Môžete ho využiť v interiéroch, aj vo vonkajších priestoroch. Pre tento prípad nasadíte na prísavky plošné plastové kryty, ktoré zaisťujú väčšiu a plnú opornú plochu na nerovných a poréznych povrchoch. V balení sú 2 ks, vr. montážneho príslušenstva.

Priložené video úplne podrobne popisuje funkciu systému. Video je síce v taliančine, ale je z neho úplne jasné ako sa má systém používať.Ak nie je Vám čokoľvek jasné, kontaktujte nás emailom, radi vám odpovieme prípadné otázky.